Iwona Czaja

Iwona CzajaPsycholog, terapeutka par i rodzin, certyfikowana trenerka. W trakcie specjalizacji z Seksuologii Klinicznej.

Pracująca w stylu integracyjnym, prowokatywnym oraz skoncentrowanym na Rozwiązaniach, w szczególności w kontekście relacji rodzinnych. Ukończyła szkolenia z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychologii pozytywnej, zrozumienia przemocy, wspierania rodzin i pedagogów w relacjach z dziećmi oraz I i II stopień Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest trenerem Familylab.

W Centrum „Więź” prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin, wspiera rodziców po stracie dziecka, pracuje z osobami w kryzysie, konflikcie i po wydarzeniach traumatycznych. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, terapeutyczne i edukacyjne.

Ks. Krzysztof Naczk

xkrzysztofn

Doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta.

Absolwent 4-letniego Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończył kurs zaawansowany terapii systemowej prowadzony przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii. Obecnie w trakcie szkolenia z Somatic Experiencing. Pracował na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, par, rodzinną oraz terapię grupową. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób życia konsekrowanego oraz mężczyzn poszukujących swojej tożsamości. Zajmuje się również problemami z pogranicza duchowości i psychologii.

W CPP „Wieź” pełni funkcję dyrektora.

Ks. Wiesław Badaszek

Ukończył Szkołę Opieki Duszpasterskiej na wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz studia podyplomowe w zakresie bioetyki na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu.

Obecnie na studiach podyplomowych z psychoonkologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pełni funkcję kapelana Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

W Centrum “Więź” prowadzi poradnictwo duchowe oraz konsultacje w zakresie bioetyki.

India Zwolakiewicz

Psycholog, Psychotraumatolog, Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, Terapeuta Uzależnień i Współuzależnienia w trakcie certyfikacji, Specjalista interwencji kryzysowej.

Ukończyła dodatkowo liczne szkolenia, kursy terapeutyczne i studia podyplomowe z zakresu pomagania (m.in. Psychologię Kliniczną, Psychotraumatologię, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, Studium Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie).

Aktualnie w pracy zawodowej koncentruje się w szczególności na skutkach traumatycznych doświadczeń.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku psychologa w szpitalu oraz kilku instytucjach pomocy społecznej.  W Centrum „Więź” prowadzi psychoterapię dorosłych, dzieci i młodzieży.