Adrianna Brzoskowska

Adrianna BrzoskowskaPsycholog, Certyfikowany Psychoterapeuta i Doradca Systemowy.

Pracuje w nurcie terapii systemowej, w pracy z dziećmi wykorzystuje elementy arteterapii. Ukończyła Podstawowy i Zaawansowany Kurs Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin, w tym Terapię Par i Małżeństw organizowaną przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej oraz liczne szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej, wspierania rodziny, diagnozy klinicznej dziecka i osób dorosłych.

Posiada doświadczenie kliniczne i terapeutyczne jako psycholog w Domach Pomocy Społecznej, Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych oraz praktyce prywatnej.

W Centrum „Więź” prowadzi konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, terapię indywidualną, par i rodzinną oraz warsztaty psychoedukacyjne i profilaktyczne.

Iwona Czaja

Iwona CzajaPsycholog, terapeutka par i rodzin, certyfikowana trenerka. W trakcie specjalizacji z Seksuologii Klinicznej.

Pracująca w stylu integracyjnym, prowokatywnym oraz skoncentrowanym na Rozwiązaniach, w szczególności w kontekście relacji rodzinnych. Ukończyła szkolenia z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychologii pozytywnej, zrozumienia przemocy, wspierania rodzin i pedagogów w relacjach z dziećmi oraz I i II stopień Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest trenerem Familylab.

W Centrum „Więź” prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin, wspiera rodziców po stracie dziecka, pracuje z osobami w kryzysie, konflikcie i po wydarzeniach traumatycznych. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, terapeutyczne i edukacyjne.

Ks. Krzysztof Naczk

xkrzysztofnDoktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta

Absolwent 4-letniego Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończył kurs podstawowy terapii systemowej prowadzony przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii. Pracuje na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób życia konsekrowanego oraz mężczyzn poszukujących swojej tożsamości. Zajmuje się również problemami z pogranicza duchowości i psychologii.

W CPP „Wieź” pełni funkcję dyrektora.