Ks. Krzysztof Naczk

xkrzysztofn

Doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta. Absolwent 4-letniego Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończył 2-letni kurs terapii systemowej prowadzony przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii. Pracował na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską i rodzinną, terapię grupową oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Zajmuje się również problemami z pogranicza duchowości i psychologii. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób duchownych i konsekrowanych oraz warsztaty rozwojowe w ramach Szkoły Formacyjnej św. Józefa.

W CPP „Wieź” pełni funkcję dyrektora

Alicja Kreft

Psycholog, pedagog, terapeuta. Ukończyła studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, studia magisterskie z pedagogiki oraz licencjat z pracy socjalnej na Uniwersytecie Gdańskim, a także szkolenia z zakresu: Systemowej Terapii Rodzin, Pomocy psychologicznej w kryzysie, Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, Mediacji, Interwencji kryzysowej. Posiada uprawnienia trenerskie do szkolenia podnoszącego kompetencje wychowawcze rodziców. Doświadczenia zawodowe zdobyła podczas wieloletniej pracy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zespole ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej oraz Punkcie Interwencji Kryzysowej.

W Centrum “Więź” zajmuje się poradnictwem rodzinnym i wychowawczym, prowadzi konsultacje psychologiczne oraz warsztaty umiejętności rodzicielskich.

Piotr Mikucki

Doktor nauk humanistycznych, pedagog, psychoterapeuta. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako coach, trener, mentor.

W CCP „Więź” zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej dorosłych. Pracuje w modelu integratywnym, wykorzystując różne nurty psychoterapeutyczne.