„WARSZTAT O UWAŻNOŚCI” :: 26 – 28 stycznia 2018

Białogóra – ośrodek rekolekcyjno-wypoczynkowy nad morzem

Jak radzić sobie ze stresem w pracy? Jak zadbać o kondycję swojego ciała? Jak dobrze wypoczywać? Jak uchronić przed wypaleniem zawodowym? Jak zadbać o równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem? Rosnące tempo życia, coraz większe wymagania i chroniczny brak czasu prowadzi nieuchronnie do życiowego wypalenia. Praktyka uważności, którą proponujemy w tym weekendowym warsztacie ma pomóc powrócić do świadomego przeżywania chwili obecnej – „tu i teraz”. Powrót do uważności pomaga wyciszyć emocje, opanować natrętne myśli, pokonać złe nawyki i skupić się na tym, co jest ważne w życiu. Uczestnicy warsztatów poznają mechanizmy działania stresu i umiejętności skutecznego radzenia sobie z napięciem, kontrolowania emocji w sytuacjach stresowych, opanują techniki przeciwdziałania  życiowemu wypaleniu.

WARSZTATY PROWADZĄ:

Alicja Grabska – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, psychoterapię indywidualną i grupową, m.in. DDA (dla Dorosłych Dzieci Alkoholików). Pracuje w nurcie integracyjnym, które łączy różne podejścia w psychoterapii.

Krzysztof Naczk – psycholog, psychoterapeuta, teolog. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską i rodzinną oraz warsztaty rozwojowe. Zajmuje się również problemami z pogranicza duchowości i psychologii. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i systemowym

Rozpoczęcie: piątek, 26 stycznia, godz. 18.00
Zakończenie:
niedziela, 28 stycznia, godz.15.30

Koszt:  330 zł

Zapisy i bliższe informacje pod numerem tel. 730 133 582.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto Centrum „Więź” do 10 stycznia 2018 r. z dopiskiem „Warsztaty o uważności styczeń 2018”.

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń!